oben links oben rechts
left border
Home Fotogaleria Ceny bilet闚 Programy Zwierz皻a w cyrku Muzyka cyrkowa Dooko豉 cyrku Cyrki dawniej i dzi Linki Makiety Forum Dodaj newsa Regulamin FAQ Szukaj KontaktStycze 21 2018 21:42:28
Zobacz Temat
KMC - 10 z這tych lat | Pytania nie pasuj帷e do innych kategorii | Pytania
Autor Cyrk Gwiazda
cyrkowiec1
U篡tkownik

Post闚: 7
Data rejestracji: 22.02.12
Dodane dnia 22-09-2013 22:28
Witam. Pami皻a kto mo瞠 cyrk Gwiazda( nie chodzi mi tutaj o ten sam cyrk co Nowellis, Parada itp.) Czy kto m鏬豚y co wi璚ej napisa na temat tego cyrku, mo瞠 jakie fotografie??
Wy郵ij Prywatn Wiadomo嗆
Autor RE: Cyrk Gwiazda
kolekcjonercyrku
U篡tkownik

Post闚: 6
Miejscowo嗆: polska
Data rejestracji: 29.08.13
Dodane dnia 23-09-2013 07:42
Cyrk Gwiazdar30;Paradar30;Novellisr30;a na koniec Arena-wspomnienia cyrku kt鏎y zapadnie w mojej pami璚i na zawsze!
Na pocz徠ek troch wiadomo軼i o cyrku.Daty za這瞠nia cyrku nie znam,ale by to jeden z najstarszych prywatnych cyrk闚 w Polsce ,kt鏎y powsta w pierwszych latach lat 90r17; XX wieku.Cyrk cz瘰to zmienia nazw na, pocz徠ku je寮zi pod szyldem Gwiazda ,nast瘼nie Parada,Novellis,a na koniec swej dzia豉lno軼i Arena.
W豉郾ie pod tak nazw przyjecha do Staszowa(60 km od Kielc) przedstawienie odby這 si w niedziele 2005 roku w kwietniu lub maju. Pierwszy raz by貫m 鈍iadkiem kiedy cyrk gra dwa przedstawienia w mojej miejscowo軼i(nie pami皻am dobrych czas闚 cyrku polskiego).Przedstawienia odbywa造 si o 15 i 17.Bilety wst瘼u:10z-sektor(doro郵i i dzieci)20z-lo瘸.Cyrk zadziwi mnie swoim ma造m taborem w sk豉d kt鏎ego wchodzi barakow霩 w kolorze czerwono-鄴速ym,fasady(kt鏎a bardzo mi si spodoba豉 i pami皻am j do tej pory),dok豉dnie 5 kemping闚,par samochod闚 dostawczych,traktora,szapit闚ki,Kamaza i furgonetki w kt鏎ej mieszka kucyk bodaj瞠 Apacz na,kt鏎ym mo積a by這 si przejecha podczas przerwy.Bilety sprzedawa豉 starsza mi豉 pani(ka盥y bilet by inny,by造 nawet bilety z nazw kina oraz pi瘯ne czerwono-bia貫 z napisem REPREZENTACYJNY CYRK GWIAZDA).Program prowadzi豉 pani Iza.Akrobacje napowietrzne prezentowa豉 znana nam z aren cyrku Europa i Milano-Elwira.Clown B帳el ,kt鏎y prezentowa stare polskie repryzy m.in. z saltem mortadelom.Pokaz zwierz徠,iluzj,穎nglerk,balansjerk oraz pokaz cyga雟ki wykonywa豉 Weronika dyrektor cyrku Katarzyna.Jej c鏎ka Katarzyna prezentowa豉 w闚czas hulla-hoop i jako jedyna w Europie kobieta fakir zadziwia豉 publik.Za obs逝g 鈍iate i muzyk odpowiedzialny by Pan Waldek.Niestety nie przypominam sobie tam wyst瘼闚 rodziny Nowellis vel Sowi雟kich.
Niestety nie mog zaprosi pa雟twa pod namiot tego cyrku,poniewa zako鎍zy on dzia豉lno嗆 po sezonie 2005 lub 06.Mysle ze taki cyrk jak ten powstanie jeszcze i b璠zie bawi polsk publiczno嗆.
Wy郵ij Prywatn Wiadomo嗆
cyrkowiec1
U篡tkownik

Dodane dnia 23-09-2013 08:17
Fajny opis wielkie dzi瘯i ten cyrk kojarz. Nie wiem czy dobrze pami皻am ale raczej chodzi這 mi o gwiazd z oko這 2000 roku bodaj瞠 namiot 4 masztowy wozy. Takie co pami皻am. Nie chodzi mi o cyrk pani Izy
Wy郵ij Prywatn Wiadomo嗆
kolekcjonercyrku
U篡tkownik

Dodane dnia 23-09-2013 17:21
namiot 4 masztowy niebieski?

woz闚 by這 chyba 2 albo 4
Wy郵ij Prywatn Wiadomo嗆
cyrkowiec1
U篡tkownik

Dodane dnia 23-09-2013 18:01
no w豉郾ie nei pami皻am a chcia豚ym sobie przypomnie. 4 masztowy na pewno kolor??? nie wiem. woz闚 raczej wi璚ej
Wy郵ij Prywatn Wiadomo嗆
kolekcjonercyrku
U篡tkownik

Dodane dnia 23-09-2013 19:21
mysle zee artysci powinni udostepniac swoje zbiory
by wszystko bylo nie zapomniane a tak to?
Wy郵ij Prywatn Wiadomo嗆
cyrkowiec1
U篡tkownik

Dodane dnia 23-09-2013 20:25
w豉郾ie przyda這 by si atak to co mi 鈍ita ale co dok豉dnie to nie a chcia豚ym sie dowiedzie co i jak
Wy郵ij Prywatn Wiadomo嗆
kolekcjonercyrku
U篡tkownik

Dodane dnia 23-09-2013 21:10
ale co chcia豚ys sie dowiedziec?
Wy郵ij Prywatn Wiadomo嗆
cyrkowiec1
U篡tkownik

Dodane dnia 23-09-2013 21:48
jak捷 histori tego cyrku, kto by w豉軼icielem, co wi璚ej na ten temat. mo瞠 jakie zdjecia
Wy郵ij Prywatn Wiadomo嗆
kolekcjonercyrku
U篡tkownik

Dodane dnia 23-09-2013 21:53
nie ma gdzie smia貫m ulotke z tego cyrku
Wy郵ij Prywatn Wiadomo嗆
Arnold
U篡tkownik

Post闚: 4
Data rejestracji: 11.10.13
Dodane dnia 11-10-2013 12:20
Cyrk Gwiazda zosta za這穎ny w 1996 przez Iz Czarneck i Bogdana Szyrszenia. By to namiot dwumasztowy ciemnogranatowy. Pod t nazw je寮zi do 1999 lub do 2000. Potem wsp鏊nicy si rozeszli i cyrk zacz掖 je寮zi pod nazw Parada do roku 2003. W 2004 by jako cyrk rodzinny Nowellis. Od 2005 je寮zi jako cyrk Arena i pod t nazw zako鎍zy swoj dzia豉lno嗆. Cyrk Gwiazda nigdy nie mia namiotu czteromasztowego i nikt inny op鏂z Izy nie u篡wa tej nazwy. Ja pracowa貫m tam razem z And瞠lik (siostr Izy) w sezonach 1996, 1999 i 2004 - po tym sezonie mia貫m 6 lat przerwy od cyrku i w tym czasie zaj掖em si fotografi. W 2011 wr鏂i貫m do pracy w cyrku i w tym sezonie pracowa貫m w cyrku Warszawa. Zdj璚ia z tego sezonu i nast瘼nych mo積a zobaczy na moim profilu na facebooku w albumach. Pozdrawiam - Andrzej Sowi雟ki
Wy郵ij Prywatn Wiadomo嗆
cyrkowiec1
U篡tkownik

Dodane dnia 13-10-2013 11:53
no to w takim razie nazwy musia造 mi si pomyli.
Wy郵ij Prywatn Wiadomo嗆
mateusz
U篡tkownik

Post闚: 1
Data rejestracji: 18.03.10
Dodane dnia 22-09-2015 07:09
Ten 4 masztowy niebieski to nie o cyrku Salto ?
Wy郵ij Prywatn Wiadomo嗆
Skocz do Forum:
Video
Logowanie
Nazwa U篡tkownika

Has這

Zapomniane has這?
Wy郵emy nowe, kliknij TUTAJ.
Nowe fotografie

ZIMOWY CYRK - 2017

CYRK ARENA - 2017

Serwis

KMC - Klub Mi這郾ik闚 Cyrku to nowoczesny serwis informacyjny po鈍i璚ony zawsze prawdziwej i pi瘯nej sztuce cyrkowej. Portal powsta w 2008 roku.

Przez ponad dziesi耩 lat zanotowali鄉y kilka milion闚 odwiedzin. Jeste鄉y najch皻niej czytan stron o tej tematyce w Polsce. Ka盥ego dnia serwis odwiedzaj nie tylko fani, ale r闚nie arty軼i, pracownicy, dyrektorzy cyrk闚 i osoby zwi您anie z tym 鈍iatem.

Portal KMC sta si mocn, rozpoznawaln i cenion mark o czym 鈍iadcz opinie nie tylko fan闚, ale najwa積iejszych postaci polskiego cyrku. Dbamy o pe貫n profesjonalizm i jak najwy窺z jako嗆 naszej oferty.

Wierzymy, 瞠 cyrk to najbardziej magiczne i niezwyk貫 widowisko na kuli ziemskiej! Wi璚 przy陰cz si do nas i poznaj ten niecodzienny 鈍iat.

Choose your language
Og這szenia
Poszukujemy pracy w reklamie. Pracowali鄉y w r騜nych cyrkach ukrai雟kich i rosyjskich, i zajmowali鄉y si reklam, mamy 20-letnie do鈍iadczenie w tej dziedzinie. Wykonywali鄉y na potrzebny reklamy r騜ne ulotki i plakaty, teksty reklamowe i filmy promocyjne. Ponadto, jako szczudlarze, mamy w swojej ofercie propozycje pokaz闚 na szczud豉ch w ramach reklamy na 篡wo. W dzisiejszych czasach cyrk konkuruje z du膨 ilo軼i rozrywki, ale musimy stara si odci庵n望 dzieci i doros造ch od multimedi闚 i kontynuowa staro篡tn sztuk cyrkow. Telefon: +48792629154; Viber: +380665442205; WhatsApp / Skype- jarslash; Facebook - Yaroslav Limanskyi

Reklamowy z du篡m do鈍iadczeniem poszukuje pracy na sezon 2018. Telefon: 509 949 677

Aby bezp豉tnie zamie軼i tutaj swoje og這szenie, skontaktuj si z nami, pisz帷 e-mail na adres: portalkmc@op.pl.
Cyrk ze zwierz皻ami
Zobacz te

Na Forum
Najnowsze Tematy
Sezon 2017
Echa konferencji Fun...
Klasyfikacja cyrk闚:...
Hipokryzja "zielonyc...
Pro軸y i sugestie dl...
Najciekawsze Tematy
Sprzeda, kupno l... [21]
Cyrk Gwiazda [12]