oben links oben rechts
left border
Home ˇ Tournée ˇ Fotogaleria ˇ Ceny biletów ˇ Programy ˇ Zwierzęta w cyrku ˇ Petr Gongol - makiety ˇ Artykuły Czytelników ˇ Ankiety ˇ Tylko kliknij ˇ Muzyka cyrkowa ˇ Linki ˇ Circus Channel ˇ Dookoła cyrku ˇ Cyrki dawniej i dziś ˇ Makiety ˇ Forum ˇ Dodaj newsa ˇ Regulamin ˇ Szukaj ˇ FAQ ˇ KontaktListopad 26 2015 06:03:00
Video
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Nowe fotografie

Choose your language

Serwis

KMC - Klub Miłośników Cyrku to nowoczesny serwis informacyjny poświęcony zawsze prawdziwej i pięknej sztuce cyrkowej. Portal powstał w 2008 roku.

Przez ponad siedem lat zanotowaliśmy kilka milionów odwiedzin. Jesteśmy najchętniej czytaną stroną o tej tematyce w Polsce. Każdego dnia serwis odwiedzają nie tylko fani, ale również artyści, pracownicy, dyrektorzy cyrków i osoby związanie z tym światem.

Portal KMC stał się mocną, rozpoznawalną i cenioną marką o czym świadczą opinie nie tylko fanów, ale najważniejszych postaci polskiego cyrku. Dbamy o pełen profesjonalizm i jak najwyższą jakość naszej oferty.

Wierzymy, że cyrk to najbardziej magiczne i niezwykłe widowisko na kuli ziemskiej! Więc przyłącz się do nas i poznaj ten niecodzienny świat.


Na Forum
Najnowsze Tematy
Prośby i sugestie dl...
Festiwale cyrkowe
Plakaty cyrkowe
Podsumowanie sezonu ...
Cyrk Gwiazda
Najciekawsze Tematy
Sprzedaż, kupno l... [24]
Cyrk Arena [24]
Klasyfikacja cyrk... [18]
Cyrk Gwiazda [13]
PLAKATY CYRKOWE [11]
Zobacz też
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 625
Najnowszy Użytkownik: CyrkSmerf
Ogłoszenia
Ukraiński Duet Sawczenko jest wolny na sezon 2016. Artyści prezentują trzy numery: trapez (duet), siłacz (Sasha) i trapez klasyczny (Dasza). Wideo: TUTAJ i TUTAJ. Zainteresowanych prosimy o kontakt z portalem.

Ewaryst Tomczak jest wolny na sezon 2016. Artysta prezentuje klasyczną żonglerkę i balans ze szkłem. Kontakt na Facebooku TUTAJ

Wymienię się ulotkami cyrkowymi. Poszukuję gadżetów cyrjowych. Kontakt: PW - Miki1232.

Cyrk Luna na sprzedaż. Kontakt: 794 013 805


Aby bezpłatnie zamieścić tutaj swoje ogłoszenie, skontaktuj się z nami, pisząc e-mail na adres: portalkmc@op.pl.
19. Gelsenkirchener Weihnachtscircus
W dniach od 17 grudnia do 6 stycznia Circus Probst zaprasza na dziewiętnastą już edycję Gelsenkirchener Weihnachtscircus. Na arenie nie zabraknie wspaniałych artystów, znanych również polskim widzom.

W tegorocznym programie publiczność zobaczy: Stephanie Probst (konie, wielbłądy), Trupę Yarov (persze), Los Ortiz (wysoka lina pozioma, koło śmierci), Thomasa Ringela (lwy), Helenę Polach (żonglerka piłkami footballowymi), Krenzola junior (gołębie, psy, koty, koguty, lisy), Duo Srejo (ekwilibrystyka), Duo Olivares (szarfy) oraz rodzinę klaunów Stolyarov.

Zapowiada się ciekawy program. Dyrektorzy polskich cyrków, a także artyści po skończonym sezonie lubią obejrzeć świąteczne spektakle u naszych zachodnich sąsiadów do czego i Was w miarę możliwości zachęcamy. Przypomnijmy, że w tym roku również Cyrk Zalewski we współpracy z Circus Louis Knie organizuje zimowy cyrk w Niemczech.
Koniec trasy dla Cyrku Vegas

Polski Cyrk Vegas jutro, tj. 29 października zakończy swoje czwarte tournee po kraju. Ostatni spektakl odbędzie się w Strzegowie w województwie mazowieckim.

Sezon 2015 był dla "Vegasa" rokiem absolutnej rewolucji logistycznej: nowy, dużo większy namiot, nowe gradziny, oświetlenie LED, kotary, płoty, loże, plawit, nagłośnienie. To wszystko robi wrażenie, a łączna suma przeznaczona na te inwestycja na pewno musiała być ogromna.

W tegorocznym programie Cyrku Vegas można było podziwiać mnóstwo zwierząt: wielbłądy, konie, żółwie, gołębie, węże, krokodyla, tchórzofretki, psy, koty, małpkę. Oprócz tego na arenie widzowie mogli zobaczyć energiczną żonglerkę w wykonaniu Jakuba, szarfy i linę pionową w wykonaniu Andżeliki, repryzy Klauna Sasha, hula-hoop i fire-show Katarzyny Sieradzkiej.

Całej załodze Cyrku Vegas życzymy udanego wypoczynku i powrotu do pracy z nowymi, świetnymi pomysłami oraz z potężną dawką energii. Jednocześnie dziękujemy dyrekcji, artystom i marketingowcom cyrku za całoroczną wzorcową współpracę z portalem.
Zieloni wtargnęli na teren Cyrku Korona
W minioną niedzielę, 25 października, w Pile doszło do skandalicznego incydentu na terenie Cyrku Korona.

W ten dzień przed cyrkową kasą mieli protestować pseudo obrońcy praw zwierząt. Protest w tej formie się nie odbył. Wcześniej ochrona pobliskiej galerii wyprowadziła z terenu parkingu kilku zielonych, którzy przez dłuższy czas skręcili się tam bez celu. Ciekawie zrobiło się jednak dopiero później.
Cztery kobiety - jedna z grupy Viva i trzy z Pogotowia dla Zwierząt w towarzystwie dwóch funkcjonariuszek Straży Miejskiej w Pile, weszły bez niczyjej wiedzy i zgody, od tyłu, na teren cyrku, do stajni pod pretekstem rzekomego zgłoszenia, że psy są głodne i niedożywione. Nieproszeni goście przez dłuższy czas robili zdjęcia cyrkowym zwierzętom.

W końcu intruzami zainteresowała się obsługa cyrku oraz dyrekcja. Została wezwana policja. Cztery kobiety bezprawnie weszły na prywatny teren cyrku, nie miały do tego żadnego prawa. Również strażniczki miejskie postąpiły niewłaściwie, asystując im.

Policja pouczyła intruzów, że w takich sytuacjach, najpierw należy zgłaszać obawy policji, a nie działać na własną rękę. Do kontroli stanu zwierząt cyrkowych nie upoważnia legitymacja żadnej organizacji typu Viva, czy Pogotowie dla Zwierząt. W tej sytuacji kobiety domagały się od policji przeprowadzenia kontroli w tym momencie na co nie zgodziła się dyrekcja cyrku.

Kobiety tłumaczyły swoje zachowanie dodatkowo faktem, że nie wiedziały, gdzie jest wejście na teren cyrku. Jedna z nich uciekła, a pozostałe trzy nie chciały wskazać miejsca jej pobytu.

Dyrekcja Cyrku Korona, po rozpoznaniu sytuacji od strony prawnej, nie wyklucza podjęcia odpowiednich kroków zmierzających do ukarania winowajców całego zajścia. My, w opcji "czytaj więcej" udostępniamy notatkę Straży Miejskiej w Pile z tego zajścia, sporządzoną przez niezbyt kompetentne funkcjonariuszki, w dodatku z błędem ortograficznym.

Dodajmy, że tego dnia na spektakl Cyrku Korona przyszedł absolutny komplet widzów.
Waldek i Paweł w Circus Krone
Polscy artyści, Waldek i Paweł, tej zimy dostąpią niewątpliwego zaszczytu występów na arenie jednego z najbardziej renomowanych cyrków na świecie - Circus Krone.

Polski duet zaprezentuje akrobacje na trampolinie. Występy będą się odbywać w zimowym cyrku w Monachium w ramach zimowych spektakli. Warto dodać, że w "Krone", oprócz Waldka i Pawła wystąpią również m.in.: Jimmy Folco, Trupa Sokolov, Martin Lacey jr., Robi Berousek.

Waldkowi i Pawłowi, akrobatycznemu duetu z Rzeszowa jeszcze raz gratulujemy angażu. Warto wspomnieć, że w przeszłości artyści występowali między innymi w Cirque Merano.
Ostatnie dni w Polsce
W środę włoski Circo Medrano rozpocznie występy w ostatnim polskim mieście w sezonie 2015. Będzie nim Bytom. Programy codziennie o 17:30, a w sobotę o 16:00 na parkingu Centrum Handlowego M1.

Potem cyrk ruszy do Włoch, gdzie zaprezentuje nowy, jeszcze lepszy program. Wszystkich polskich widzów, którzy jeszcze nie mieli okazji zobaczyć "Medrano" zapraszamy do Bytomia. To ostatnia szansa!

Pod koniec sezonu we włoskim cyrku nie zobaczymy już tresury tygrysów. Na arenie niezmiennie można zobaczyć: konie, wielbłądy, watussi, lamy, żyrafy, kangura, strusie, słonie, komiczny trapez, transformacje, pass de deux, akrobacje na trapezie i trapezie kołowym, akrobacje na szarfach, brzuchomówcę, kulę śmierci, repryzy klaunów.
(Zdjęcie: Andrzej Sowiński)
Nagroda Aurora Lugue de Hjorth Counssellor dla Cyrku Zalewski
fastNews Cyrk Zalewski otrzymał nagrodę Aurora Lugue de Hjorth Counssellor od Ambasady Peru za promowanie artystów latynoamerykańskich. Nagroda w pełni zasłużona, w końcu od lat na arenie "Zalewskiego" pojawia się całkiem sporo artystów z Ameryki Południowej.
Cyrk Arena odwołał spektakl
fastNews Dzisiaj Cyrk Arena z powodu podmokłego placu odwołał jeden z ostatnich spektakli w tym sezonie. Występ miał się odbyć w Kraśniku. Wszystkich zainteresowanych pokazami zapraszamy jutro do Starachowic, gdzie gościnnie wystąpi też Duo Claudio.
Ostatni festiwalowy weekend w Warszawie
fastNews Przed nami ostatni weekend 16. Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Cyrkowej Warszawa 2015. Spektakle w sobotę o 14:00 i 18:00 oraz w niedzielę o 12:00 i 16:00. Później impreza przejdzie do historii, a plac obok Wola Parku znów opustoszeje.
Kolejne szczegóły Duisburger Weihnachtscircus
fastNews W zimowym programie widzowie zobaczą m. in. białe lwy (Ludvik Berousek), kulę śmierci (Diorios), kozy (Mirco), konie, wielbłądy, lasermana, iluzję (Kamil Zalewski), a także klauna Toni Alexis.
Co chcesz zmienić w polskich cyrkach w sezonie 2016?
Już po raz trzeci organizujemy wielką burzę mózgów. W spejcalnym temacie na forum, dostępnym TUTAJ każdy może zamieścić swoje postulaty, prośby, sugestie, pomysły dla dyrektorów cyrków w Polsce odnośnie nowego sezonu 2016.

Posty będzie można zamieszczać przez około miesiąc. Wszystkich do tego zachęcamy, zapraszamy do dużej aktywności! Po zakończonej akcji wszystkie Wasze opinie i sugestie zbierzemy w całość i przedstawimy w postaci artykułu na stronie głównej, tak jak to było w latach ubiegłych. Przeczyta go na pewno sporo ludzi cyrku, gdyż jak wskazują nasze wewnętrzne statystyki, stanowią oni sporą grupę Czytelników.

Oczywiście wszystkie komentarze ich adresaci powinni traktować jako dobrą radę, delikatną sugestię, a może ciekawą inspirację na nowy sezon 2016. Liczymy na Państwa otwartość, a poniekąd nawet i kreatywność. Mamy nadzieję, że między innymi ta akcja pozwoli wszystkim dyrektorom jeszcze lepiej rozpoznać rynek i dowiedzieć się, czego oczekują widzowie, a na co nei zwracają uwagi.
Informacja dla cyrków
fastNews Wszystkim cyrkom przypominamy, że na facebookowej stronie "Cyrk ze zwierzętami", dostępnej TUTAJ pojawiają się na bieżąco ostrzeżenia o większości planowanych protestów.
Strona 5 z 59 << < 2 3 4 5 6 7 8 > >>
right border
unten links unten rechts


3752548 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie