oben links oben rechts
left border
Home ˇ Fotogaleria ˇ Programy ˇ Ceny biletów ˇ Zabawa ˇ Circus Channel ˇ Dookoła cyrku ˇ Cyrki dawniej i dziś ˇ Muzyka cyrkowa ˇ Makiety ˇ Cyrkowa jesień w Polsce - STREFA SPECJALNA ˇ Forum ˇ Artykuły ˇ Linki ˇ Tapety na pulpit ˇ Regulamin ˇ Kontakt ˇ Szukaj ˇ DODAJ NEWSAWrzesień 01 2014 09:29:09
Świąteczne występy Cirkus Carini
Czeski Cirkus Carini gorąco zaprasza na swoje świąteczne występy. Rozpoczną się one 26 grudnia, a zakończą - 5 stycznia 2014 roku.

Cyrkowe miasteczko stanie w mieście Strážnice przy ulicy Veselskiej. Przedstawienia będą się odbywać codziennie o godzinie 15:00.

Świąteczne występy to nie tylko ciekawy program, ale i specjalny wystrój. Przed i pod namiotem pojawią się ozdoby świąteczne, lampki, łańcuchy i choinki. Każdy, kto w tym czasie odwiedzi "Carini" z pewnością poczuje klimat Świąt.

W opcji "czytaj więcej", dzięki uprzejmości Portalu Cirkusy.eu, możecie zobaczyć plakat zimowych widowisk czeskiego Cirkus Carini.
(Zdjęcie: www.carini.cz)
Cyrk Korona zaprasza na mikołajkowy konkurs!
Dzisiaj mikołajki, a już wkrótce - Boże Narodzenie. Z tej okazji największy cyrk w Polsce zaprasza wszystkich do wzięcia udział€ w specjalnym, mikołajkowym konkursie w którym do wygrania są zaproszenia na nowy spektakl sezonu 2014.


Aby wygrać, należy polubić profil Cyrku Korona na Facebook'u, udostępnić konkursową grafikę i czekać na ogłoszenie laureatów. Na wszystko Internauci mają czas do północy. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 7 grudnia, około godziny 18:00!

Cyrk Korona przebywa obecnie na bazie, gdzie trwają intensywne przygotowania do nowego, sensacyjnego spektaklu sezonu 2014. Z niecierpliwością czekamy na premierę.
Namiot Cyrku Europa na sprzedaż
Ruszył kolejny etap wyprzedawania sprzętu przez Cyrk Europa. Tym razem na sprzedaż jest namiot cyrku i gradziny.

Ogłoszenie o sprzedaży pojawiło się dzisiaj na Facebook'u. Do kupienia jest czteromasztowy, czerwony namiot, pod którym dotąd odbywały się występy "Europy" oraz kompletne sektory. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 602 263 909.

Cyrk Europa sezon 2013 zakończył przedwcześnie, bo w pierwszej połowie października. Chwilę później na jednym z serwisów aukcyjnych pojawiły się oferty sprzedaży cyrkowych ciągników i przyczep.
Podsumowanie sezonu 2013
Sezon 2013 w Polsce definitywnie skończony. Zatem, jak co roku, postanowiliśmy w jednym artykule go podsumować. Zapraszamy do lektury!

Sezon rozpoczął się dosyć nieciekawie - przeciągająca się zima bardzo utrudniała funkcjonowanie polskich cyrków. W końcu nastała wiosna i ciepłe dni.

Wyjątkowe wydarzenia
Sezon 2013 obfitował w wyjątkowe wydarzenia. W tym roku mieszkańcy polskich miast przez krótki okres czasu mogli podziwiać występy jednego z lepszych czeskich cyrków - Cirkus Humberto. Program był na prawdę bogaty i godzien uwagi. Po raz pierwszy od kilku lat do Polski wjechał duży cyrk na wysokim poziomie. Niestety, ze względu na małe zainteresowanie, szybko opuścił nasz kraj.

W sierpniu, już po raz drugi, wystąpił w Polsce kanadyjski Cirque du Soleil z jednym ze swoich sztandarowych spektakli - "Alegria". Występy w gdańskiej Ergo Arenie zostały przyjęte bardzo dobrze, również zainteresowanie mediów tym wydarzeniem było spore. Jak mówią pogłoski, Cyrk Słońca wkrótce znów odwiedzi nasz kraj - bardzo prawdopodobne.

W sezonie 2013 festiwalowe szaleństwo po raz pierwszy ogarnęło całą Polskę. Cyrk Zalewski zdecydował się na organizację Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Krakowie i Poznaniu.

Tegoroczna edycja "Mam talent" to prawdziwy wysyp cyrkowych talentów. Na scenie wystąpili: Marek Born, Agnieszka Marczak, Inka Kalachevska, Karolina Gajewska i Vladimir Omelchenko. Wszyscy zaskakiwali swoimi występami i byli oceniani bardzo wysoko, czym z pewnością przyczynili się do promocji sztuki cyrkowej w Polsce.

Tegoroczne festiwale
Poziom tegorocznych festiwali, jak co roku był bardzo wysoki. Przez ponad miesiąc mogliśmy podziwiać najlepszych artystów świata cyrku, zdobywców nagród na festiwalach w Monte Carlo, Massy, Paryżu i wielu innych miejscach. Zabrakło tylko orkiestry cyrkowej.

IV Festiwal Talentów zorganizowany przez Cyrk Korona po raz kolejny okazał się wielkim sukcesem. Zainteresowanie było spore, a program - wyśmienity. To było prawdzie show na światowym poziomie! Widzowie mogli zobaczyć między innymi białe lwy, białego tygrysa, ring trapez w duecie, czy wodną kulę. Festiwalowe miasteczko złożone z kilku namiotów i dziesiątek pojazdów robiło wrażenie!

Równocześnie, tradycyjnie na ulicy Wolskiej, odbyła się 14. edycja Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Cyrkowej Cyrku Zalewski, po raz pierwszy - pod nowym, włoskim, gigantycznym namiotem, który prezentował się genialnie. Poziom widowiska nie odstawał od reszty. Na arenie mogliśmy zobaczyć znakomitych rajdowców w kuli śmierci, czy linoskoczków. Nie zabrakło koła reńskiego i świetnej grupy The Lost Souls. A oprócz tego dużo iluzji, śmiechu i zabawy.

1. Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej w Krakowie i Poznaniu, choć nieco ubogi logistycznie, zasługuje na pochwałę ze względu na świetny program. Takiego nie powstydziłyby się najlepsze cyrki w Europie Zachodniej. Rodzina Urunov, Diorios, Jimmy Folco, Don Christian, Duo Focus, Rafał Górniak... Czy trzeba wymieniać dalej? Same gwiazdy i najlepsze występy! A w Poznaniu zainteresowanie było tak duże, że czasami brakowało miejsc. Zdecydowany sukces imprezy.

Programy sezonowe
Cyrk Korona zaprezentował widzom niezwykle lekki i bardzo dobry spektakl - "Fabrykę śmiechu". Na uwagę z pewnością zasługiwały białe lwy, ekwilibrystyka na wałkach, ring trapez, czy uchatki. Nie wspominając o wspaniałym duecie komików - Mr. Chapie i Klaunie RiCO. Dobra oprawa i reżyseria. Nic więc dziwnego, że widzowie przedstawiali show w samych superlatywach.

Z kolei Cyrk Zalewski zaskoczył swoich fanów niesamowitym pokazem jakim jest kula śmierci. Numer ten prezentowała brazylijska grupa Diorios. Podczas ich wyczynów, publiczność niedowierzała w to, co widziała. Pokaz na najwyższym poziomie! Ponadto w programie widzowie mogli zobaczyć bardzo dobrą iluzję, a także sympatyczne tresury słoni i fok. Nie zabrakło oczywiście porywistych koni i majestatycznych wielbłądów. Licznymi oklaskami był nagradzany występ Patryka Kaisera na sztrabatach.

Duże słowa pochwały z pewnością należy skierować ku Cyrkowi Arena. Tego roku na jego arenie mogliśmy podziwiać ciekawy i naprawdę dobry program. Numery górne na wysokim poziomie, niebagatelne numery naziemne i bardzo dobre oświetlenie - to gwarancja sukcesu. Duże brawa. Oby tak dalej!

Słowa uznania należą się również mniejszym cyrkom - Vegas, Metropol, Juremix, Arizona, które nie kierowały się wyłącznie chęcią zysku i starały się pokazać widzowi coś ciekawego.

W tym roku jubileusz 20-lecia istnienia obchodził polski Cyrk Safari. Z tej okazji dyrekcja przygotowała zupełnie nowy program i dokonała licznych inwestycji. W miarę możliwości, maksymalnie obniżyła ceny biletów (nawet do 15-10 złotych), co przyczyniło się do kompletów na widowni.

Podsumowując: Był to sezon umiarkowany, obfitujący w liczne, ciekawe wydarzenia. Polscy fani sztuki cyrkowej nie mogli narzekać na nudę. Jednocześnie mamy nadzieję, że sezon 2014 będzie jeszcze lepszy! Przypominamy, że cały czas możecie głosować na najważniejsze wydarzenie cyrkowe roku 2013.
Gala Cyrku zakończona wielkim sukcesem
W niedzielę w Domu Tańca i Muzyki w Zabrzu odbyła się wielka Gala Cyrku, podczas której zaprezentował się największy cyrk w Polsce - Cyrk Korona pod dyrekcją Lidii Król-Pinder i Thomasa Pindera.

W ponad dwugodzinnym show widzowie mogli zobaczyć akrobacje w sieciach, na szarfach, na trapezie kołowym, iluzję, hula-hoop, diabolo, kulę wodną, czy cyrkową farmę. Impreza okazała się strzałem w dziesiątkę! Wszystkie bilety zostały wykupione, a pod dachem panowała niesamowita atmosfera. Cyrk Korona zapowiada, że za rok z pewnością zorganizuje podobny spektakl.

Klikając TUTAJ zobaczycie krótką relację z Gali Cyrku.
(Zdjęcie: Cyrk Korona)
Duet Turk: "Każdy ma marzenia, ale nie mówi się ich na głos"
Tym razem postanowiliśmy przeprowadzić wywiad z polskim Duetem Turk znanym z areny Cyrku Arlekin. Zachęcamy do przeczytania.

Cyrk Arlekin sezon zakończył miesiąc temu. Czy przerwę zimową wykorzystają Państwo na regenerację sił, a może wystąpią Państwo np. w cyrku zimowym?
Tegoroczną zimę zdecydowanie wykorzystamy na regenerację sił oraz podreperowanie zdrowia oraz domu za którym tęsknimy będąc w trasie.

Czy planują Państwo wprowadzenie kolejnych nowych elementów w swoich pokazach i tym samym powtórne zaskoczenie widzów w sezonie 2014?
Planujemy wprowadzić pewne zmiany, ale nie chcemy wybiegać w przyszłość - zobaczymy, co z tego wyniknie. Każdy artysta pragnie zaskakiwać widzów, a zwłaszcza swoich wiernych fanów.

Przełom lutego i marca to zwykle początek sezonu dla artysty cyrkowego. Trudno jest wrócić do codziennego rytmu - przerzutów, ćwiczeń, występów?
Bardzo trudno jest przeskoczyć z życia cyrkowego czyli systematycznosci i obowiązków w nagłe "leniuchowanie". Kiedy jednak wracamy do domu i przestawiamy życie na całkiem inny tor niezwykle trudno jest znów życie zmieniać o 360 stopni.

Podczas tegorocznych występów Cyrku Arlekin w Krakowie doszło do wypadku przy pracy w wyniku którego pan Arek znalazł się w szpitalu. Otrzymali Państwo wówczas duże wsparcie ze strony fanów. Ile razy w Waszej dotychczasowej karierze przydarzyły się podobne sytuacje? Co tym razem zawiniło?
Jako DUET TURK pracujemy 15 lat i był to pierwszy wypadek, który zakończył się, co prawda szczęśliwie, ale nie obyło się bez kilkudniowego pobytu w szpitalu. Praktycznie nic i nikt nie zawiódł. Wypadek zdarzył się podczas obrotu na sześciu wałkach. Wysokość stolika została w tym sezonie zbyt niebezpiecznie podniesiona i stało się, co się stało. Przy okazji chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować za wszystkie miłe, pełne szczerej troski słowa, które przysyłaliście. Proszę, uwierzcie, dla każdego człowieka wiele to znaczy.

W tegorocznej edycji programu "Mam talent" wystąpił Vladimir Omelchenko, który zaprezentował ekwilibrystykę na wałkach. Jak Państwo oceniają jego występ?
Niestety nie możemy wypowiadać się na temat występów w "Mam Talent", ponieważ nie oglądamy tego programu.

Wszystkie numery, które prezentują Państwo na arenie bardzo podobają się widzom. Jednak, czy któryś ewidentnie wywołuje dużo większe poruszenie na widowni? A może Wy macie jakiś swój ulubiony występ?
Zawsze duże emocje wywołuje ekwilibrystyka na walkach oraz looping. Myślę, że taniec z wężami najbardziej emocjonuje osoby, które panicznie boją się węży. Po programie otrzymujemy podziękowania za występ, dostarczone emocje itd., ale również stwierdzenie - "to było piękne ale głupie ". Była to opinia pani, która przez cały numer z wałkami zamykała oczy. Pozdrawiamy !!!!

W campingu mieszkacie z wężami, szopami i psem. Czy ta gromadka nie wchodzi sobie w rachubę?
To fakt, że mieszkają z nami szopy i węże, ale mają swoje miejsca i staramy się, żeby nie dochodziło do konfrontacji. Pies co prawda nie mieszka w kempingu, ale jest pacyfistą i toleruje każdego zwierzaka.

Prezentują Państwo orientalny taniec z wężami. Jakie są wymagania tych zwierząt? Jaka jest średnia długość życia węży i skąd Państwo je biorą?
Ten rok był dla nas bardzo ciężki pod względem fizycznym i psychicznym. Najpierw mój pobyt w szpitalu, następnie Arka, a następnie straciliśmy dwa węże. Ich podstawowa potrzeba to ciepło. W terrariach mają maty grzewcze, które grzeją 24 godziny na dobę. Pokarm staramy się hodować sami. Może wydaje się to śmieszne, ale kochamy nasze zwierzaczki i strata węża jest równie bolesna jak czworonoga . Aktualnie poszukujemy dużych osobników pytona tygrysiego. Może Wy nam pomożecie?

Rok 2014 za pasem. Mają Państwo jakieś życzenia, marzenia lub plany, które zamierzają zrealizować?
Każdy z nas ma marzenia, plany, postanowienia. Każdy z nas choć w małym stopniu wierzy, że marzenia się spełniają, ale to jest jak ze spadającą gwiazdą - nie mówi się na głos.

Duet Turk życzy wszystkim wesołych świąt!
(Zdjęcie: Duet Turk)
Sezon 2013 w Polsce zakończony!
Sezon 2013 został w Polsce oficjalnie zakończony. Ostatnim cyrkiem, który zjechał na swoją bazę jest panoramiczny Cyrku Juremix. Ostatnie spektakle odbyły się w Poznaniu.

Występy "Juremixa" można było tam podziwiać wczoraj i dzisiaj. Teraz cyrk zjedzie na swoją bazę do Gorzowa Wielkopolskiego, ale dyrekcja już zaprasza na nową edycję cyrkowego show - premiera w marcu 2014.

W tym roku Cyrk Juremix cieszył się ogromnym zainteresowaniem widzów. Często pod namiotem brakowało miejsc. Z pewnością jest to zasługa tanich biletów i ciekawego programu, który zbierał same pochlebne opinie. Dużo klientów podkreślało profesjonalne podejście do widza.

Dyrekcji życzymy wesołych świąt i udanego wypoczynku.
Duo Focus w wywiadzie dla naszego serwisu
Specjalnie dla naszych Czytelników polski Duet Focus udzielił wywiadu. Zapraszamy do lektury!

Od jak dawna występują Państwo jako duet? Gdzie kształciliście się w tej dziedzinie?
Jako duet występujemy razem dopiero sześć lat, a swoje umiejętności kształtowaliśmy na sali gimnastycznej w Warszawie w Klubie UTS Akro-Bad z trenerami, którym zawdzięczamy swoje sukcesy - Grzegorz - Kazimierz Sternik, Agnieszka - Kazimierz Prętki. Do naszego klubu trafiliśmy jako dzieci w wieku trzech lat i zostaliśmy tam na wiele lat ciężkiej pracy, dzięki której dziś możemy pokazywać swoje umiejętności publiczności na całym świecie.

Podczas Państwa występu uwagę widza przyciąga między innymi niebagatelny strój i make-up. Skąd czerpiecie inspiracje do tego?
To jest trudne pytanie, ponieważ pomysły same się rodzą. Przychodzi taki dzień w którym uznajemy, że to czas na zmianę i że tym razem chcemy pokazać coś innego. Ludzie bardzo lubią bodypainting i robi to na nich ogromne wrażenie, więc chcemy ich często zaskakiwać.

Numer prezentowany przez Was robi potężne wrażenie. Jak zazwyczaj reagują widzowie, oglądający Wasz pokaz?
Widzowie zawsze reagują pozytywnie, bardzo często się zachwycają i płaczą... Jest to bardzo miłe doświadczać takich emocji od widzów, to sprawia, że chcemy występować jeszcze częściej i każdy występ sprawia nam dużą przyjemność.

Jakie jest ryzyko? Zdarzają się "wypadki przy pracy"?
Ryzyko zawsze jest duże, bo zawsze może coś nie wyjść - jesteśmy tylko ludźmi, ale nie możemy sobie pozwolić na upadki, więc jak dzieje się coś w układzie, to po prostu ułatwiamy elementy, np. nie puści ręki bo jest zbyt ślisko. Ludzie nie znają naszego programu, więc nawet nie wiedzą, że coś nam nie wyszło, więc zawsze są pod dużym wrażeniem i myślę że to o to chodzi, aby nie zawieść widza.

W tym roku polscy fani sztuki cyrkowej ponownie mogli Państwa obejrzeć pod namiotem Cyrku Zalewski - tym razem na 1. Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Cyrkowej. Jakie wrażenia wynieśli Państwo z tej imprezy? Jak współpracuje się z jedną z bardziej znanych cyrkowych familii w Europie?
Wrażenia z cyrkowej areny dla nas są zawsze takie same. Zawsze jest wspaniale, bardzo lubimy występować w cyrku. Jest tam bardzo magicznie, może dlatego, że bardzo rzadko pracujemy w cyrku. To przynosi nam wielką satysfakcję. Jeżeli chodzi o współpracę z rodziną Zalewskich, jest to bardzo miłe doświadczenie, są wspaniałymi osobami bez których polski świat cyrku by nie istniał. Są w tej dziedzinie ikoną.

Występujecie nie tylko pod cyrkowymi namiotami, ale również na galach, koncertach, imprezach zamkniętych. Dużo jest jeszcze zakątków kuli ziemskiej w której nie mieliście okazji gościć?
Jest bardzo wiele miejsc do których jeszcze nie dotarliśmy, ale mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości uda nam się tam dotrzeć, może nawet w 2014 roku....

Rok 2013 wkrótce się skończy. Jaki on był dla Duetu Focus?
Rok 2013 możemy zaliczyć do udanych. Udało nam się zrobić wiele rozmaitych imprez, ale również przygotować nowy program, stworzyć nową muzykę, którą można było oglądać na festiwalu. Zrobiliśmy także układ taneczny, a także występowaliśmy w numerze grupowym, tak więc wiele się działo i oby udało nam się utrzymać takie tempo...

Czy polscy fani będą mieli okazję zobaczyć Was w niedalekiej przyszłości pod namiotem któregoś z polskich cyrków?
Tego jeszcze nie wiemy. Nigdy nie wiadomo co przyniesie los...
(Zdjęcie: Duo Focus)
Głosujemy na Marka i Agnieszkę!
Już za czterdzieści minut rozpocznie się wielki finał "Mam talent". Przed publicznością wystąpi dziesięciu utalentowanych wykonawców, w tym dwoje artystów cyrkowych.

Jak z pewnością wszyscy wiedzą, w ścisłej dziesiątce znalazł się Marek Born z Cyrku Juremix i Agnieszka Marczak, córka artystów cyrkowych. Oboje prezentują bardzo wysoki poziom artystyczny, dlatego gorąco zachęcamy Was do głosowania na nich!

Agnieszce i Markowi życzymy powodzenia i tego, aby wszystko poszło zgodnie z planem. Trzymamy mocno za nich kciuki! Niech wygra sztuka cyrkowa.
Wiemy, kto wystąpi na Festiwalu w Monte Carlo
W dniach od 16 do 26 stycznia 2014 roku odbędzie się 38. Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej w Monte Carlo - największy, najdroższy i najlepszy festiwal cyrkowy świata. Wiemy, kto na nim wystąpi!

O prestiżowe nagrody w postaci Złotych, Srebrnych i Brązowych Klaunów walczyć będą:
Hans Klok - iluzja
Rodzina Faltyny - akrobacje na monocyklach i żonglerka
Grupa Dobrovskiy - woltyżerka
Duo Have a Ball - żonglerka
David Burlet - komiczne scenki
Rosi Hochegger - tresura psów/komiczna tresura koni
Conchi Munoz & Gary Jahn - tresura uchatek
Trio Angelo Munoz - repryzy
Kolganov i Belogorlov - repryzy
Flight of desire - sztrabaty
Duo Kvas - ekwilibrystyka
Vinicio Canestrelli-Togni - tresura koni
Grupa Vavilov - akrobacje napowietrzne
Sasha - kontorsjonistyka
Trupa akrobatyczna miasta Wuhan - akrobacje na trampolinach
Tom Dieck jr. - tresura drapieżnych kotów
Anastasia Makeeva - lina pionowa
Rodzina Gartner - tresura słoni
Duo Daring Jones - akrobacje na trapezie
Liza Katchatryan - wysoka lina pozioma
Trupa akrobatyczna miasta Suining - ekwilibrystyka
Grupa Sokolov - akrobacje na huśtawce

Szykuje się wyśmienite widowisko. Za najtańszy bilet zapłacimy 30 Euro, a za najdroższy - blisko 200.
Cyrkowy rok w Poznaniu!
Choć niemal wszystkie polskie cyrki zakończyły już sezon 2013, to w trasie nadal pozostaje jeden z nich. Mowa o panoramicznych Cyrku Juremix, który za kilka dni również zakończy swoje tournée po Polsce. Zanim to się jednak stanie, artyści wystąpią w wyjątkowym mieście.

Chodzi o Poznań. W tym mieście padł mały rekord - pojawiło się w nim aż pięć cyrków, a kolejny - "Juremix" wystąpi tam 1 i 2 grudnia. Faktem jest, że namioty stawały w różnych częściach dużego miasta, niemniej jednak wszyscy mogą tylko pozazdrościć fanom sztuki cyrkowej z Poznania.

Warto przypomnieć, że w tym roku w tym mieście wystąpiły między innymi Cyrk Arlekin, Cyrk Zalewski i Cyrk Korona. Jesienią poznaniacy mogli obejrzeć aż trzy widowiska cyrkowe w krótkich odstępach czasu - spektakl Cyrku Arena, Festiwal przygotowany przez Cyrk Zalewski i "Fabrykę śmiechu" Cyrku Korona. Jak widać mimo tych okoliczności, w Poznaniu nadal jest zapotrzebowanie na występy cyrkowe.
Strona 47 z 103 << < 44 45 46 47 48 49 50 > >>
Nasi partnerzy

Video
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Nowe fotografie

15. Festiwal - 2014

Cyrk Safari - 2014

Translate
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Emil26584
sierpień 31 2014 22:28:08
Cyrk Korona Środa Wielkopolska 05.09.2014 osiedle Piastowskie , godzina 17.30

kubcio5599
sierpień 31 2014 22:25:45
https://www.youtube.com/w
atch?v=2ulKogUwfFk To on będzie w Koronie smiley?


laguna
sierpień 31 2014 21:49:35
Kiedy korona zawita w swarzedzu

Lukasz1
sierpień 31 2014 20:30:23
Na forum w sprawie ulotek napisałem oświadczenie smiley

Cyrkowy FAN
sierpień 31 2014 16:37:55
Ktoś wie gdzie był ostatnio i jest teraz czeski Cyrk Imperial??

Archiwum
Serwis

KMC - Klub Miłośników Cyrku to nowoczesny serwis informacyjny poświęcony zawsze prawdziwej i pięknej sztuce cyrkowej. Portal powstał w 2008 roku.

Przez ponad sześć lat zanotowaliśmy kilka milionów odwiedzin. Jesteśmy najchętniej czytaną stroną o tej tematyce w Polsce. Każdego dnia serwis odwiedzają nie tylko fani, ale również artyści, pracownicy, dyrektorzy cyrków i osoby związanie z tym światem.

Reportaże, artykuły, wywiady, fotografie i wiele innych elementów dostępnych tutaj z pewnością udowodnią wszystkim, że sztuka cyrkowa jest ponadnarodowa, piękna i prawdziwa.

Wierzymy, że cyrk to najbardziej magiczne i niezwykłe widowisko na kuli ziemskiej! Więc przyłącz się do nas i poznaj ten niecodzienny świat.


Ogłoszenia
Sprzedam zdjęcie z Klaunem Pipcio (około 2000 r.) z Cyrku Warszawa. Z tyłu podpis. E-mail: p.machomet@gmail.com

Zespół muzyczny - orkiestra zapewni profesjonalną oprawę Twojego spektaklu. Telefon kontaktowy: 512-607-433.


Aby bezpłatnie zamieścić tutaj swoje ogłoszenie, skontaktuj się z nami, pisząc e-mail na adres: portalkmc@op.pl.
Ankieta
W jakim kraju, Twoim zdaniem, sztuka cyrkowa jest w chwili obecnej najlepiej rozwinięta?

W Polsce

W Niemczech

W Rosji

We Francji

W Czechach

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Na Forum
Najnowsze Tematy
SPRZEDAŻ, KUPNO LUB ...
Festwale cyrkowe 2014
Rzeczy cyrkowe (kupn...
Nagrody dla artystów...
Klasyfikacja cyrków:...
Najciekawsze Tematy
CYRK ARENA [24]
Klasyfikacja cyrk... [17]
SPRZEDAŻ, KUPNO L... [16]
Cyrk Gwiazda [12]
Prośby i sugestie... [11]
Polecamy


Online
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 539
Najnowszy Użytkownik: maciek
right border
unten links unten rechts


2315433 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie