oben links oben rechts
left border
Home ˇ Tournée ˇ Fotogaleria ˇ Ceny biletów ˇ Programy ˇ Zwierzęta w cyrku ˇ Ankiety ˇ Muzyka cyrkowa ˇ Circus Channel ˇ Dookoła cyrku ˇ Cyrki dawniej i dziś ˇ Linki ˇ Makiety ˇ Forum ˇ KMC Blog ˇ Dodaj newsa ˇ Regulamin ˇ FAQ ˇ Szukaj ˇ KontaktMaj 28 2017 06:37:41
Zakusy na cyrk trwają
Bardzo dobrze się stało, że kolejne cyrki wprowadzają petycję. Podpisy zbierają też osoby prywatne. Wszystko po to, by w chwili próby pokazać, jak dużo osób popiera klasyczny cyrk. Goście w cyrkach chętnie składają podpisy. Dyrekcja Cyrku Zalewski jest pozytywnie zaskoczona.

Wystarczy poczytać kilka najnowszych artykułów, aby uzmysłowić sobie, że sytuacja nadal jest bardzo trudna: TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ.

Jak widać, jest z czym walczyć. Więc dobrze, gdyby wszyscy włączyli się w to dzieło, a nie tylko ekscytowali się, bo właśnie do miasta przyjeżdża cyrk. W przeciwnym razie, cyrk nigdy nie przyjedzie, a nam pozostaną wizyty zagranicą, w krajach, w których nie wszystko musi być paranoją.
Uaktualniona petycja
W opcji "czytaj więcej" prezentujemy nieco zaaktualizowaną wersję petycji do sejmu o nie wprowadzanie zakazu występu zwierząt w cyrkach, którą można pobrać bezpośrednio. Prosimy o korzystanie z tej wersji. Gdyby ktoś chciał ją otrzymać na maila, prosimy o sygnał. Niebawem zbieranie podpisów ruszy w kolejnych cyrkach. Na chwilę obecną można się podpisać w Cyrku Arena i Cyrku Zalewski.
Arlekin zmienia ulotkę. I cennik...
Wkrótce Arlekin zacznie się reklamować nowymi ulotkami na których nie ma ani słowa o tym, że to cyrk bez zwierząt. Pojawiła się natomiast stara, dobrze nam znana informacja o tym, że dorosły z biletem zakupionym w kasie może wprowadzić dwoje dzieci do lat 10 bezpłatnie, a to oznacza, że cennik w Arlekinie zmienia się - powraca do poprzedniej wersji.

Ulotka Cyrku Polonia
Prezentujemy ulotkę, która w sezonie 2016 reklamuje widowiska Cyrku Polonia.

Cyrk Europa wyjedzie w sezon 2016
Po dwuletniej przerwie na polskie drogi wraca Cyrk Europa, w zupełnie innej niż dotąd odsłonie. Premiera programu 2016 niedługo. Nosi on tytuł" Magiczny świat cyrku".

Występy będą się odbywać pod dawnym namiotem Cyrku Vegas. Z przyczyn ekonomicznych tymczasowo w programie nie będzie zwierząt. Z nieoficjalnych informacji wynika, że widzowie zobaczą numery Ewarysta Tomczaka, Havisa i Duetu Foryś. Cyrk będzie odwiedzał mniejsze miejscowości.

Z pewnością niebawem poznamy więcej szczegółów o których natychmiast Was poinformujemy.
W niedzielę Cyrk Maska rozpocznie sezon
fastNews Premierowy występ Cyrku Maska odbędzie się w niedzielę, 6 marca o godzinie 15:00 w Pomiechówku przy Zajeździe Magnolia.
Wolf Brothers wystąpią w Monte Carlo
Wiadomo już oficjalnie, że w 41. edycji Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Cyrkowej Monte Carlo 2017 wezmą udział artyści znani z areny Cyrku Zalewski - czeski duet Wolf Brothers.

To ogromne wyróżnienie dla każdego artysty. Dyrekcja Cyrku Zalewski tym bardziej może być dumna, że w całej Polsce pokaże prawdopodobnie przyszłych laureatów najważniejszego festiwalu sztuki cyrkowej w Monte Carlo. Warto przypomnieć, że artyści występowali w minionym sezonie na objazdowym Festiwalu "Zalewskiego", robiąc niesamowitą furorę.

To już drudzy artyści, którzy w ostatnim czasie pojawili się najpierw na arenie Cyrku Zalewski, a potem w Monte Carlo. W styczniu 2015 roku Laura Urunova wystąpiła na Festiwalu Nowej Generacji. Taki angaż to zawsze wielkie wyróżnienie nie tylko dla samego artysty, ale także dla cyrku w którym pracuje.
Bardzo udana premiera Cyrku Vegas
Dzisiaj Cyrk Vegas premierowo wystąpił w Mławie. Na pierwszy program przyszło tylu chętnych, że dyrekcja podjęła decyzję o zagraniu dodatkowe spektaklu.

Zaczął się on zaraz po pierwszym. Niewątpliwie takiej premiery mogą pozazdrościć wszystkie cyrki w Polsce. Niewątpliwie jest to efekt dobrej reklamy, a ta to od lat jedna z wizytówek "Vegasa". Z drugiej strony, rezultat mógł być zaskakujący, gdyż już we wtorek na tym samym placu wystąpi Cyrk Zalewski, a to silna marka, która zawsze przyciąga swoich wiernych widzów. Mamy nadzieję, że również pod namiotem tego cyrku zjawi się komplet publiczności, co po raz kolejny obali tezy pseudo obrońców praw zwierząt jakoby cyrki cieszyły się coraz mniejszą popularnością.

Bieżące trasy cyrków w Polsce możecie śledzić w naszym dziale "Tournee".
Wielka akcja ruszyła! Każdy zbiera podpisy!
Ruszyła wielka akcja zbierania podpisów pod petycją skierowaną do sejmu o nie wprowadzanie zakazu występów zwierząt w cyrkach na terenie Polski! Podpisy już zbiera Cyrk Arena. Lada dzień zaczną również Cyrk Zalewski i Cyrk Korona.

Jeszcze raz przypominamy, że aby złożyć podpis, konieczne jest również podanie numeru PESEL, ponieważ jest to petycja skierowana do sejmu i do tego nas obliguje. Najlepiej gdyby wpisywały się osoby pełnoletnie lub takie, które jeszcze w tym roku kończą 18 lat.

Ale każdy z nas może zbierać głosy pod petycją! W opcji "czytaj więcej" każdy może pobrać wzór petycji, wydrukować i zbierać podpisy! Wszystkich do tego gorąco zachęcamy. Poproście o podpis mamę, tatę, babcię, dziadka, siostrę, brata, wujka, ciocię, kuzynów.... i od razu liczba podpisów zacznie rosnąć lawinowo! Już niedługo zresztą zorganizujemy konkurs w którym wygra osoba, która zbierze najwięcej podpisów pod petycją. Uwaga! Tymczasowo proszę w ogóle nie wypełniać pola "L.p.", czyli nie wpisywać numerów kolejnych podpisów. Później wszystkie arkusze zostaną zebrane i w odpowiedniej chwili złożone w sejmie.

Jeżeli ktoś potrzebuje petycji w formie dokumentu, bardzo prosimy o kontakt - podeślemy na maila.
Nowy spot Cyrku Zalewski
fastNews W tym roku Cyrk Zalewski podszedł do stworzenia spotu reklamowego w najbardziej profesjonalny sposób - filmowców wynajęto już na samym początku sezonu i uwiecznili oni fragmenty widowiska sezonowego. Efekt jest bardzo fajny. Spot zobaczycie na facebookowym profilu.
Elvis Errani w Cirkus Ales Barlay
Do niedawna gwiazda Monte Carlo, Elvis Errani, prezentujący pokaz trzech słoni, szukał pracy. Interesowały się nim nawet cyrki polskie. Ostatecznie artysta będzie występował w czeskim cyrku.

Już niedługo widzowie Cirkus Ales Barlay zobaczą na arenie jednego z najlepszych na świecie trenerów słoni. Elvis w przeciągu ostatnich kilku lat dwukrotnie gościł na Festiwalu w Monte Carlo. W jego pokazie biorą udział również siostry i matka.

Mamy nadzieję, że niedługo będziemy mieli możliwość zobaczenia tego wybitnego trenera w Polsce. Przypomnijmy, że przez ostatnie kilka sezonów pracował w Zirkus Charles Knie.
Strona 47 z 117 << < 44 45 46 47 48 49 50 > >>
Video
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Nowe fotografie

CYRK SAFARI - 2017

CYRK ZALEWSKI - 2017

Choose your language

Serwis

KMC - Klub Miłośników Cyrku to nowoczesny serwis informacyjny poświęcony zawsze prawdziwej i pięknej sztuce cyrkowej. Portal powstał w 2008 roku.

Przez ponad dziewięć lat zanotowaliśmy kilka milionów odwiedzin. Jesteśmy najchętniej czytaną stroną o tej tematyce w Polsce. Każdego dnia serwis odwiedzają nie tylko fani, ale również artyści, pracownicy, dyrektorzy cyrków i osoby związanie z tym światem.

Portal KMC stał się mocną, rozpoznawalną i cenioną marką o czym świadczą opinie nie tylko fanów, ale najważniejszych postaci polskiego cyrku. Dbamy o pełen profesjonalizm i jak najwyższą jakość naszej oferty.

Wierzymy, że cyrk to najbardziej magiczne i niezwykłe widowisko na kuli ziemskiej! Więc przyłącz się do nas i poznaj ten niecodzienny świat.


Ogłoszenia
Cyrk zatrudni pracowników technicznych. Telefon: 602 764 393.


Aby bezpłatnie zamieścić tutaj swoje ogłoszenie, skontaktuj się z nami, pisząc e-mail na adres: portalkmc@op.pl.
Cyrk ze zwierzętami
Zobacz też
Na Forum
Najnowsze Tematy
Sezon 2017
PLAKATY CYRKOWE
Cyrki polskie dawniej
Echa konferencji Fun...
Klasyfikacja cyrków:...
Najciekawsze Tematy
Sprzedaż, kupno l... [24]
Cyrk Arena [24]
Klasyfikacja cyrk... [19]
Cyrk Gwiazda [13]
PLAKATY CYRKOWE [12]
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 678
Najnowszy Użytkownik: Justinpaife
right border
unten links unten rechts


5439923 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie