oben links oben rechts
left border
Home ˇ Fotogaleria ˇ Tournée ˇ Programy ˇ Ceny biletów ˇ Zabawa ˇ Circus Channel ˇ Dookoła cyrku ˇ Cyrki dawniej i dziś ˇ Muzyka cyrkowa ˇ Makiety ˇ Circo Medrano w Polsce ˇ Forum ˇ Artykuły ˇ Linki ˇ Tapety na pulpit ˇ Cooperation ˇ Regulamin ˇ Kontakt ˇ Szukaj ˇ DODAJ NEWSALipiec 24 2014 00:10:15
"Europa" już nie wyjedzie na polskie drogi
Jak już informowaliśmy wcześniej, 11 października w Rypinie Cyrk Europa zakończył swój ósmy i jak się okazało - ostatni sezon w historii. W roku 2014 na polskich placach nie zobaczymy już czerwonego namiotu i taboru z napisem "Cyrk Europa".

Obecnie cyrk wyprzedaje wszystko, co posiada - wozy, rekwizyty, sprzęt i wiele innych. Kolejnego sezonu nie będzie.

"Europa" zagrała premierowy spektakl w 2006 roku. Od początku był to bardzo obiecujący i dobrze rokujący cyrk. Dyrektor prowadził intensywne inwestycje, a lata 2009 - 2011 to okres, gdy "Europa", według wielu, zajmowała drugie miejsce na polskim rynku cyrkowym. Niestety kryzys i kłopoty finansowe nie pozwoliły na dalszą działalność.
Nowe pupile w Cyrku Juremix
Niedawno do panoramicznego Cyrku Juremix dołączyli nowi artyści. Są nimi dwa, urocze, biało - czarne pudelki.

Czworonogi wabią się Bolek i Lolek. Są pełne energii i z pewnością już niebawem zobaczymy je w spektaklu "Juremixa". Sympatyczny i wesoły pokaz z udziałem psów, który prezentuje dyrekcja cyrku, można oglądać pod szapitem już od kilku sezonów.

Cyrk Juremix obecnie przebywa w województwie śląskim. T ostatnie chwile, aby zobaczyć show 2013. Wkrótce cały tabor zjedzie bowiem na bazę do Gorzowa Wielkopolskiego, gdzie będą trwały przygotowania do nowego sezonu 2014.
IV Festiwal Talentów przeszedł do historii
Spektaklem o godzinie 16:00 zakończyła się czwarta edycja Międzynarodowego Festiwalu Talentów, który od 2010 jest organizowany na Bemowie przez największy cyrk w Polsce - Cyrk Korona.

Przez cztery weekendy warszawiacy, turyści i fani z całej Polski mogli podziwiać wspaniałe show w którym udział wzięli między innymi artyści z Polski, Ukrainy, Włoch, Hiszpanii, czy Irlandii. Został zorganizowany specjalny spektakl charytatywny, a Festiwal swoją obecnością zaszczyciły znane gwiazdy.

Impreza po raz kolejny okazała się wielkim sukcesem. Jednak najważniejsze jest to, że można było o niej usłyszeć same pozytywne opinie. Mamy nadzieję, że za rok "Korona" znów zachwyci nas niesłychanym spektaklem.

Przypominamy, że jeszcze przez dwa tygodnie pod jednym z największych namiotów cyrkowych w Europie można podziwiać występy w ramach 14. Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Cyrkowej Warszawa 2013, organizowanego przez Cyrk Zalewski. Impreza, mimo, że trwa już od miesiąca, cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Dziś ponownie zjawił się komplet publiczności - niemal 2000 widzów.
Ostatni dzień Festiwalu na Bemowie
Jutro o 12:00 i 16:00 odbędą się ostatnie występy w ramach IV Międzynarodowego Festiwalu Talentów, który od 21 września trwa na warszawskim Bemowie.

Przez ten czas festiwalowe namioty Cyrku Korona odwiedziły tysiące widzów. Mogli oni podziwiać show na najwyższym, światowym poziomie z udziałem doborowych artystów. Tydzień temu odbyła się gala wręczenia nagród na której pojawili się celebryci i najważniejsze postacie świata cyrku.

Wszystkich serdecznie zapraszamy na Bemowo. A tym, którzy nie mogli się zjawić w stolicy, polecamy "Fabrykę śmiechu", którą już od wtorku znowu będzie można oglądać codziennie na terenie całego kraju.
Cyrk Europa zakończył sezon 2013
Wczoraj w Rypinie Cyrk Europa pod dyrekcją Daniela Woźniaka zakończył swój ósmy sezon objazdowy po kraju. Przez ponad siedem miesięcy występy cyrku można było podziwiać w wielu miejscach Polski.

W tegorocznym programie znalazły się tygrysy bengalskie, konie, a także małpki, czy szkocka krowa. Henryka i Darek zaprezentowali persze. W sierpniu z programu odeszła Elmira, ale dyrektor znalazł zastępstwo w postaci czeskich artystów.

Wielu twierdzi, że był to ostatni sezon w historii Cyrku Europa. Mamy nadzieję, że jednak tak nie będzie i, że cyrk znów będzie prezentował program na wysokim poziomie.
Nareszcie jest! Wirtualny spacer po Cyrku Zalewski!
Polscy fani sztuki cyrkowej wreszcie doczekali się tego, czego oczekiwali od bardzo dawna. Cyrk Zalewski jako pierwszy polski cyrk wprowadził możliwość zwiedzenia swoich zakątków dzięki wirtualnemu spacerowi!

Internetową wizytę na 14. Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Cyrkowej możecie złożyć, wchodząc TUTAJ. Można zobaczyć arenę, widownię, przejażdżki na wielbłądach, stajnię, bufet i znacznie więcej! Wrażenia są niesamowite.

Wcześniej wielokrotnie informowaliśmy Was o wprowadzeniu takich rozwiązań w zagranicznych cyrkach, między innymi Circus Krone i Circus Monti. Teraz polski Cyrk Zalewski dołączył do tego grona.

Państwu Zalewskim gratulujemy oryginalności w polskim świecie cyrku i odwagi zrealizowania tego przedsięwzięcia. Cieszymy się, że właściciele nie są głusi na głosy swoich fanów. Mamy nadzieję, że w sezon 2014 cyrk wyjedzie z namiotem, który jest w lepszym stanie technicznym, a przede wszystkim - z nowym, bądź odnowionym taborem.
Cyrkowy weekend w Opolu - rozwiewamy wątpliwości
W ostatnich dniach w serwisie trwa gorąca dyskusja na temat Cyrku Arena i Cyrku Polonia, i miast, które odwiedzą te cyrki. Specjalnie dla Was postanowiliśmy rozwiać wszystkie wątpliwości - zgodnie z hasłem "Zawsze rzetelnie".

Profilu Cyrku Polonia na Facebook'u nie prowadzi osoba bezpośrednio, ściśle związana z cyrkiem. Stąd niepełne, mijające się z prawdą wpisy. "Polonia" nie gościła w tym roku w Opolu, natomiast wystąpi tam już w niedzielę, 13 października, obok Okrąglaka o godzinie 12:00 i 16:00.

Wbrew innym wiadomościom, dzień wcześniej, 12 października, w Opolu nie wystąpi Cyrk Arena. Ten przebywa obecnie w okolicach Wrocławia.

Mamy nadzieję, że nasz artykuł okazał się pomocny. W opcji "czytaj więcej" możecie zobaczyć przód i tył ulotek, które reklamują występy "Polonii" w Opolu.
Circus Roncalli zaprasza na pokazy do Berlina
Zgodnie z tradycją już po raz dziesiąty w berlińskim Tempodromie odbędzie się Roncalli Weihnachtscircus. Tegoroczna edycja rozpocznie się 18 grudnia, a zakończy - 5 stycznia.

TEMPODROM - ZOBACZ ZDJĘCIA

Program zimowy jest jeszcze utrzymany w ścisłej tajemnicy. Z pewnością będzie on powalający - jak każda produkcja "Roncalli". Warto przypomnieć, że w ostatniej, dziewiątej edycji Roncalli Weihnachtscircus występował artysta areny polskiej - Rafał Walusz. Prezentował on, razem z partnerami, niebezpieczne ewolucje na kole śmierci.

Wszystkich, którzy będą mieli taką możliwość, gorąco zapraszamy na występy Circus Roncalli do Tempodromu w stolicy Niemiec. Impreza ta każdego roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony widzów.
"Pytanie na śniadanie" odwiedziło Festiwal Cyrku Zalewski
14. Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej Warszawa 2013 jest wciąż jedną z najgłośniejszych i najpopularniejszych imprez trwających obecnie w stolicy naszego kraju. Festiwalowy namiot odwiedziły już tysiące gości, dziesiątki gwiazd, fotoreporterów i dziennikarzy. Na ulicę Wolską dotarła także ekipa śniadaniowego programu TVP 2 - "Pytanie na śniadanie".

W 2,5-minutowym materiale, prezenter zachęcił do obejrzenia festiwalowego spektaklu. Zobaczyliśmy także krótkie wywiady z Anną Gzyrą i Kamilem Zalewskim, a także fragment występu Grupy Diorios. Niestety w materiale, jak i jego opisie pojawiły się nieścisłości, co jest charakterystyczne dla mediów. Wideo możecie zobaczyć TUTAJ.

Przypominamy, że Festiwal Cyrku Zalewski potrwa do 27 października. Zapraszamy na wyjątkowe przedstawienia pod jeden z największych namiotów cyrkowych w Europie!
Wyniki IV Festiwalu Talentów
W niedzielę o godzinie 16:00 odbyła się gala wręczenia nagród IV Międzynarodowego Festiwalu Talentów Warszawa - Bemowo 2013. Pod festiwalowymi namiotami "Korony" pojawiło się również wiele osobistości.

Wśród gości specjalnych byli:
Burmistrz Dzielnicy Bemowo - pan Paweł Bujski
Attaché ds. Obrony Królestwa Hiszpanii - pan José María Martínez Cortés
Radca Minister Ambasady Ukrainy w Polsce - pan Władysław Kaniewski
Dyrektor Najstarszego Cyrku Zimowego w Holandii - pan Martin Hanson
Przedstawiciel Stowarzyszenia cyrków "ECA" - pan Helmut Grosscurth
Członek Rady Nadzorczej ZPR - pan Andrzej Porębiak
Organizator Ukraińskiego Festiwalu „Cyrku Jutra” - pan Dimitry Kasyan
Dyrektor Festiwalu Cirkus Cirkus w Pradze - pan Artur Kaiser
Hodowca lwów, właściciel ZooParku w Czechach - pan Ludvig Berousek
Reżyser opery, teatru i cyrków na świecie - pan Ałła Time
Artystka areny polskiej, ternerka słoni - pani Joanna Deon
Dziennikarka Gazety Warszawskiej - pani Marzena Wielgosz

A oto wyniki:

GRAND PRIX IV FESTIWALU TALENTÓW
1. Duo Garcia (Hiszpania/Wielka Brytania) - rakieta śmierci
nagrodę wręczyli dyrektorzy Cyrku Korona


ZŁOTA KORONA IV FESTIWALU TALENTÓW
1. Mr. Chap (Polska) - clown, mistrz humoru
nagrodę wręczyła Dyrektor Cyrku Korona - pani Lidia Król-Pinder

2. Justyna & Wowa (Ukraina) - gimnastycy napowietrzni
nagrodę wręczył Radca Minister Ambasady Ukrainy - pan Władysław Kaniewski


SREBRNA KORONA IV FESTIWALU TALENTÓW
1. Vladimir Omelchenko (Ukraina) - ekwilibrysta na wałkach
nagrodę wręczył Radca Minister Ambasady Ukrainy - pan Władysław Kaniewski

2. Michael Betrian (Holandia) - pokaz diabolo
nagrodę wręczył Organizator Festiwalu Cyrku Jutra w Ługańsku - pan Dimitri Kasyan

3. Robert Lagroni (Czechy) - ekwilibrysta na motorze
nagrodę wręczył Dyrektor Festiwalu Cirkus Cirkus w Pradze - pan Artur Kaiser

4. Juan Gutierez (Hiszpania) - rewia papug
nagrodę wręczył Attaché do spraw Obrony Królestwa Hiszpanii w Polsce - pułkownik José María Martínez Cortés


BRĄZOWA KORONA IV FESTIWALU TALENTÓW
1. Gabi & Chelo (Hiszpania) - pokaz uchatek kalifornijskich
nagrodę wręczył Attaché do spraw Obrony Królestwa Hiszpanii w Polsce - pułkownik José María Martínez Cortés

2. Anna Filipowska (Polska) - podwodne akrobacje w kuli
nagrodę wręczył Martin Hanson, Prezydent ECA i dyrektor Winter Circus w Holandii

3. Inka & Karolina (Ukraina/Polska) - ring trapez
nagrodę wręczył Martin Hanson, Prezydent ECA i dyrektor Winter Circus w Holandii

4. Foclo Family (Niemcy/Włochy) - słynni trenerzy zwierząt
nagrodę wręczył Martin Hanson, Prezydent ECA i dyrektor Winter Circus w HolandiiNAGRODA AKTORÓW I DZIENNIKARZY
Clown Rico (Polska) - komik
nagrodę wręczyła pani Marzena Wielgosz


NAGRODA ŚWIATA CYRKU
Ludwig Berousek (Czechy) - trener białych lwów
nagrodę wręczyła Joanna Deon, była trenerka słoni


NAGRODA PRZEDSZKOLI POMARAŃCZOWA CIUCHCIA
Antonio & Connor (Irlandia) - taniec akrobatyczny
nagrodę wręczył Dyrektor Cyrku Korona - pan Thomas Pinder


NAGRODY URZĘDU DZIELNICY WARSZAWA BEMOWO
Justyna & Wowa (Ukraina) - gimnastycy napowietrzni
Antonio & Connor (Irlandia) - taniec akrobatyczny
Amedeo Folco (Włochy) - pokaz wielbłądów
Anna Filipowska (Polska) - podwodne akrobacje w kuli
nagrody wręczył Burmistrz Dzielnicy Bemowo - pan Paweł Bujski


NAGRODA FESTIWALU CIRKUS CIRKUS W PRADZE
Gabi & Chelo (Hiszpania) - pokaz uchatek kalifornijskich
nagrodę wręczył Dyrektor Festiwalu Cirkus Cirkus w Pradze - pan Artur Kaiser


NAGRODA EUROPEAN CIRCUS ASSOCIATION
Piotr "Ssnake" Wąsik (Polska) - konferansjer, akrobata, iluzjonista
nagrodę wręczył Martin Hanson, Prezydent ECA i dyrektor Winter Circus w Holandii


NAGRODA SERWISU UCHATKI.BLOGSPOT.COM
Gabi & Chelo (Hiszpania) - pokaz uchatek kalifornijskich
nagrodę za najlepszy w polskich cyrkach pokaz uchatek wręczył pan Paweł Kaliszewski


NAGRODA ZJEDNOCZONYCH PRZEDSIĘBIORSTW ROZRYWKOWYCH
Antonio & Connor (Irlandia) - taniec akrobatyczny
nagrodę wręczył pan Andrzej Porębiak

Wszystkim serdecznie gratulujemy!
Sirkus Finlandia - 24 godziny na dobę - 7 dni w tygodniu!
Skandynawski Sirkus Finlandia, z myślą o swoich fanach, już pewien czas temu zdecydował się na wprowadzenie niezwykle innowacyjnego rozwiązania. Teraz każdy może śledzić jeden z najlepszych cyrków w Europie - 24 godziny, 7 dni w tygodniu!

Usługa jest możliwa dzięki aplikacji dostępnej TUTAJ. Co 20 minut obraz z kamery internetowej jest aktualizowany, dzięki czemu możemy podziwiać cyrkowe miasteczko w doskonałej jakości obrazu i to w 360 stopniach! Co ciekawe, istnieje możliwość obejrzenia archiwalnych zdjęć, na przykład sprzed kilku godzin.

Z pewnością takie rozwiązanie przyciągnie uwagę niejednego fana. Jednocześnie przypominamy, że już w przyszłym tygodniu będziecie mogli oglądać na żywo Zirkus Knie, który pojawi się w Vavey.
(Zdjęcie: www.sirkusfinlandia.fi)
Strona 47 z 95 << < 44 45 46 47 48 49 50 > >>
Nasi partnerzy

Video
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Nowe fotografie

Circo Medrano - 2014

Cyrk Korona - 2014

Translate
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Boss
lipiec 23 2014 13:44:34
Przypominamy o naszej nowej ankiecie! smiley

slodkimisiek
lipiec 22 2014 12:35:02
a no widzisz dla mnie to porazka dobrze ze mialem bilety za darmo bo bym za to g***o nie zaplacilsmiley

Lukasz1
lipiec 22 2014 11:23:24
"Polonia" jest w Wierzbicy koło Radomia.

Boss
lipiec 22 2014 10:29:28
Według uznania smiley

cirque du soleil
lipiec 22 2014 10:23:36
Czy moe dośłać wam 2 zdjęcia mojej kolekcji cyrkowej - Miołaj N

Archiwum
Serwis

KMC - Klub Miłośników Cyrku to nowoczesny serwis informacyjny poświęcony zawsze prawdziwej i pięknej sztuce cyrkowej.

Portal powstał w 2008 roku, a od tego czasu zanotowaliśmy kilka milionów odwiedzin. Jesteśmy najchętniej odwiedzaną stroną o tej tematyce w Polsce.

Reportaże, artykuły, wywiady, fotografie i wiele innych elementów dostępnych tutaj z pewnością udowodnią wszystkim, że sztuka cyrkowa jest ponadnarodowa, piękna i prawdziwa.


Ogłoszenia
Sprzedam zdjęcie z Klaunem Pipcio (około 2000 r.) z Cyrku Warszawa. Z tyłu podpis. E-mail: p.machomet@gmail.com

Zespół muzyczny - orkiestra zapewni profesjonalną oprawę Twojego spektaklu. Telefon kontaktowy: 512-607-433.

7 akrobatów z Kenii poszukuje pracy w cyrku. Film: https://www.youtube.com/watch?v=nAY3yzdFS3c&feature=youtu.be; Kontakt e-mail: hardboyz81@yahoo.com.

Kupię plakaty cyrkowe, ulotki, istnieje możliwość wymiany. Więcej informacji pod adresem: fancyrku@gmail.com.


Aby bezpłatnie zamieścić tutaj swoje ogłoszenie, skontaktuj się z nami, pisząc e-mail na adres: portalkmc@op.pl.
Ankieta
W jakim kraju, Twoim zdaniem, sztuka cyrkowa jest w chwili obecnej najlepiej rozwinięta?

W Polsce

W Niemczech

W Rosji

We Francji

W Czechach

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Na Forum
Najnowsze Tematy
CYRK ARENA
Klasyfikacja cyrków:...
Cyrk Polonia
Festwale cyrkowe 2014
Cyrk Gwiazda
Najciekawsze Tematy
CYRK ARENA [24]
Klasyfikacja cyrk... [15]
Cyrk Gwiazda [12]
Prośby i sugestie... [11]
polskie cyrki [9]
Polecamy


Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 524
Najnowszy Użytkownik: Oksana
right border
unten links unten rechts


2113006 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie